Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zdjęcia promocyjne. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zdjęcia promocyjne. Pokaż wszystkie posty

piątek, 3 lipca 2015

Kolejce zdjęcia limitowanej Lali!

 Na pewno pamiętacie lalkę kolekcjonerską Draculaury, tą, która, jeśli dobrze pamiętam, pojawiła się z okazji piątku 13-ego? Pokazywałam wam już na blogu kilka jej zdjęć, a teraz... czas na kolejną porcję. A, bym zapomniała, creditsy do Fejsa Margaret Ann. Co prawda ja zdjęcia wzięłam z Tumblr'a, ale oni z kolei mają je od Margaret, so... Piszę o tym, bo... nie wiem. To fajne, ieidy zagraniczne Tumblr'y biorą coś od Polaków >,<
 Dobra, po prostu przejdźmy już do zdjęć.

Lalka w całości

 Ja już w sumie o lalce pisałam, ale teraz trochę dodam, bo w końcu widać tu więcej niż na poprzednich promo. Na przykład tego kapelutka to ja nie widziałam. Jest może trochę za duży, ale pasuje do lalki wygląda fajnie. Szkoda tylko, że chociaż jest taki duży, to jest to bardziej ozdoba niż ubranie, bo, jak widzimy, lalce nie da się go założyć na głowę jak normalnego kapelusza.
 Druga sprawa to długość sukienki. Z jednej strony fajnie, że jest taka długa, bo to pasuje to całości i przypomina takie stare suknie, widać, że to nie teraźniejszość. Ale z drugiej - co z butami? Boję się trochę, co Mattel mógł z nimi zrobić. Możliwe, że trochę je olali, bo w końcu "i tak nie widać".

Lalka w pudełku

 Naprawdę... tę lalkę można kupić chociażby dla samego pudełka [pomijając fakt, że ona sama jest śliczna, więc takiego problemu nie będzie]. Podoba mi się, że jest ono zrobione jako trumna. Nie chodzi tu tylko o kształt, rzecz jasna, ale i o tło w środku i napis na szybce, który, jeśli dobrze zrozumiałam, pokazuje nam datę śmierci Lali. Super!

Co sądzicie o nowych zdjęciach kolekcjonerskiej upiorki?


środa, 24 czerwca 2015

Pierwsze zdjęcia promocyjne Monster Exchange 2! + Nowa postać?

 Już od dość dawna znamy trzy panny, które odwiedzimy serię Monster Exchange w jej drugim wydaniu - Isi, Batsy i Kjersti. Ale jak dotąd nigdzie nie pojawiały się zdjęcia ich lalek. Jednakże niedawno w internecie zaczęły krążyć trzy zdjęcia przedstawiające.. no, zdjęcie promocyjne lalek tych upiorek. Wszystkie są słabej jakości, ale cóż, zawsze coś. Ja na razie nie będę oceniać wspomnianych lalek, zrobię to, gdy pojawią się zdjęcia lepszej jakości.




 Można powiedzieć, że najlepsze ze zdjęć zostawiłam na koniec. Dlaczego? - zapytacie - Przecież jest najmniejsze i najgorzej na nim widać. Więc przyjrzyjcie się mu jeszcze raz. Widzicie, co możemy zobaczyć po prawej stronie Kjersti? Tak, wygląda na to, że do ME dołączy jeszcze jedna nowa postać!
 Moje zdanie na ten temat może być tylko jedno - super! Bardzo się cieszę, ponieważ samo ME jest fajnym pomysłem, a trzy najnowsze upiorki są po prostu świetne! Nie są to już córki typowych Frankenstein'ów i Draculi (okej, okej, Batsy jest nietoperkiem, ale zupełnie nie takim, jak wsyztskie inne w MH. Nie jest mhhhorcza ani przesadnie słodka). Cieszę się, że Mattel pokusił się na wprowadzenie takich nietypowych postaci.

Jak myślicie, kto będzie nową postacią? Macie już jakieś zdanie o lalkach ME2?


poniedziałek, 6 października 2014

Kolejne zdjęcia promocyjne

Ostatnio w internecie pojawiło się kilka kolejnych zdjęć promocyjnych lalek starszych i nowszych. No dobra - dużo zdjęć. Niektóre z tych lalek widzieliśmy już w gorszej jakości, inne wcale nie zostały pokazane. Zacznijmy od pierwszej kategorii.

 Co prawda przesłonięte logo Mattel'a, ale widzimy, że są tu figurki naszych upiorek w wersji Chibi. Tutaj nie ma się co rozpisywać, bo po prostu widzieliśmy je już wcześniej i to nie na zdjęciu promocyjnym, na którym, jak wiadomo, wszystko wychodzi gorzej, niż w rzeczywistości wygląda.

 Następna sprawa to wznowiona seria Basic z drobnymi zmianami. O tym również wcześniej już wiedzieliśmy i mieliśmy okazję porównywać lalki do pierwowzorów.

Haunted
 W tej serii mamy zdjęcie trzech lalek - Twyli, Clawdeen i Draculaury. Ich promo widzieliśmy wcześniej w nieco innej wersji i gorszej jakości (chociaż i ta obecna pozostawia wiele do życzenia).

Monster Exchange
 Kolejne znane nam upiorki - Lagoona i Draculaura na wyjeździe kolejno do Hiszpanii i Japonii. Przy tym zdjęciu zatrzymam się na chwilę. Po obu stronach dziewczyn widzimy zapowiedzi jeszcze dwóch lalek. Chodzi o Marisol i Lornę, czy może do serii dołączą jeszcze dwie uczennice Straszyceum?

Gloom and Bloom Party
 Następnie mamy zdjęcie Venus, Ctrine i Jane. I tu znowu nic nie będę dodawać. Po pierwsze lalki już widzieliśmy, po drugie jakość zdjęcia pozostawia dużo do życzenia.

Freaky Fild Trip...
 ...z Toralei, Gigi i Clawdeen w rolach głównych. Możemy rzucić okiem na dodatki, które, swoją drogą, zachwycające raczej nie są. Jakieś torebki, jedzenie... I do tego jednokolorowe. Trzy razy nie.

Playset Haunted
 Następne zdjęcia przedstawia, że tak powiem, nieco nowszą nowość. Dotychczas, jeśli się nie mylę, widzieliśmy tylko jedno zdjęcie tego playsetu i wzięliśmy (a przynajmniej ja wzięłam) go za jakieś drzwi. Tym razem okazuje się, że ma oz pozwolić lalkom (w tym wypadku Spectrze) latać, aby podkreślić to, że są duchami. Zły pomysł to nie jest, ale sama nie wiem, czy playset mi się podoba...

Student Spirits
 Tutaj mamy kolejną starszą nowość. Prawdopodobnie sylwetki Ghoulii zastępują tu zdjęcia nowych postaci z Haunted - Vandali, Kiyomi, Paintera i River.

A skoro już przy sylwetkach Ghoulii jesteśmy...
 ....To tu mamy kolejną, tym razem zakrywającą... nową postać! Amanita Nightshade - tak brzmi podpis zdjęcia. Prawdopodobnie to również będzie ktoś z serii Haunted, w końcu to 'Nightshade' jako nazwisko...

I na koniec...
 ...Jeszcze jedna nowa seria! Prawdę mówiąc nie mam pojęcia, co to może być. Jakieś zwyczajne ubrania, okulary... No właśnie, okulary. Zapewne to będzie punktem zaczepienia serii, ale jednak upiorki prezentowałyby się bez nich o niebo lepiej.

Myślicie, że czym będzie ta nowa seria?

poniedziałek, 4 sierpnia 2014

Zdjęcia promocyjne Ghoul Chat

 W internecie pojawiły się już zdjęcia promocyjne jednej z nowych serii pokazanych na  tegorocznym ComicConie. Chodzi rzecz jasna o serię, w której, jak na dzień dzisiejszy, występują jedynie Rochelle i Catrine w dwupaku, a więc oczywiście o Ghoul Chat! Oto pierwsze z nich:


 Zdjęcie przedstawia obie upiorki w całej okazałości razem ze szczotkami i wszystkimi dodatkami. W sumie prezentują się całkiem nieźle. Zastanawia mnie tylko, czym jest to czarne... coś w kształcie iTrumny leżące nad szczotką.


 Druga fotografia niewiele się od poprzedniej różni. Po rpostu wszystkie akcesoria zostały usunięte i możemy przyjrzeć się tylko lalkom.
 Przyznam, że może niedokładnie się przyjrzałam zdjęciom tych lalek z ComicConu. Wtedy mi się nei spodobały. Teraz... No, są całkiem, całkiem, a trzeba wziąć pod uwagę, że to tylko promo, na którym lalki zazwyczaj wychodzą niezbyt korzystnie.

A co wy sądzicie o lalkach? Pojawienie się zdjęć promocyjnych zmieniło waszą opinię o nich?


sobota, 2 sierpnia 2014

Monster Maker

Nowy zestaw! Powitajcie Monster Maker! Zestaw, w którym samemu stworzysz upiorkę. Było wiadomo o nim wcześniej, ale nie pisałam, bo byłam na obozie i tak wyszło, że dzisiaj ukazały się zdjęcia promocyjne. Na początku zobaczcie film ukazujący na czym będzie zestaw polegał :)


A teraz zdjęcia promocyjne:




Bardzo starannie i pomysłowo wykonany. Jedynie malowanie twarzy pisakami nie wygląda zbyt dobrze. Mam tylko nadzieję, że będzie można dokupić postacie do zestawu, a nie-3 i koniec. Jestem tylko ciekawa ceny zestwu. Pewnie będzie to z 3 stówy *stara się ukryć fakt, że na pewno będą to z 4 stówy* c:

Podoba Wam się zestaw? Chcielibyście go mieć?
Prosimy, o komentarze. :)

~Zozo

niedziela, 27 lipca 2014

Monster Exchange Program

*Polecam zobaczyć poprzedniego posta, jeżeli chcecie dowiedzieć się o lalkach z serii Haunted ;)*

Z editem Rochelle *^*

Następną serią jaka zostaje ukazana na CC 2014 jest Monster Exchange Program! Ze zdjęć wynika, że upiorki pojadą do różnych krajów, które są napisane przy lalkach c: Zostaną w niej ukazane Lagoona, Draculaura,  Lorna McNessie i Mari Sol.

Zacznijmy od pierwszej z wypisanych monsterek:
Więc Lagoonę zobaczymy teraz MaDREAD (Madryt) w Hiszpanii! Jest super ubrana, ponieważ został zachowany jej styl, połączony z bujnymi falbanami jak we flamenco! Ma bardzo oryginalną fryzurę. Wydaje mi się, że jej twarz została trochę zmieniona, chociaż może inne wrażenie robi to, że jest ona bez swojej słynnej grzywki. Ocena: 10/10


Draculaurę zobaczymy w ShiBOOy (zapewne chodzi o Shibuyę, dzielnicę Tokio) w Japonii. Jest tak przesłodzona, ale w sumie to akurat tutaj pasuje. Draculaura+Japonia+Kawaii, tak, ona bardzo pasuje do tego kraju XD Ma bardzo ładną fryzurę c: Ocena: 10/10


Nowa postać-Lorna (lub Lorena, są dwie wersje) McNessie, czyli na 99% córka potwora z Loch Ness. Jest ona już 5 wodną postacią z MH. Pochodzi z ROTland. Tutaj zapewne twórcy mieli na myśli Scotland, a więc Szkocję, w której to znajduje się Loch Ness. Dla mnie za piękna to ona nie jest. Jak dużo Irlandczyków ma rude włosy, beret w kratkę i ogółem gdzieś powtarza się właśnie ten motyw. Ocena: 3/10



Mari Sol pochodzi z Monster Pichu (Machu Picchu) w Peru. Nie jestem pewna kogo może być córką, ale może mieć powiązanie z kulturą Majów. Wygląda dość dziwnie, te wszystkie kolory, oraz jej wyraz twarzy odstraszają. Musimy poczekać na dalsze zdjęcia i informacje. Ocena: 4/10

Lalka Lorny została wystawiona na CC razem z Vandalalą i River. Została pokazana także część jej artu :)



Szczerze mówiąc po tych zdjęciach tymbardziej stwierdzam, że Lorna jest okropna. Oni jej chyba nawet głowy dobrze nie włożyli, bo tak odstaje coś .-. Szkoda mi się aż rozpisywać na jej temat .-.


Na tym arcie to jeszcze jakoś wygląda, ale nie oszukujmy się-arty zawsze są ładne XD

Podoba Wam się seria? Chcielibyście mieć z niej jakąś lalkę? 
Prosimy, o komentarze. :)

~Zozo

Monster High-Haunted

Na początek z góry chciałam przeprosić za prawie 2 tygodnie nieobecności na blogu. Ja byłam na obozie, Magda na wsi, ale niestety nie wiem co ze Specią. Cóż ominęły nas 2 dni pisania wieści o CC, ale teraz jak najszybciej postaram się to nadrobić :) przygotujcie się na dużo postów w dniu dzisiejszym :)

Postanowiłam zacząć od serii Haunted :) Pojawiają się w niej 4 nowe postacie, 4 dobrze nam znane i 1 playset :) O wszystkich nowych słyszeliśmy już z zapowiedzi. Teraz zobaczcie zdjęcia promocyjne :)

Zacznijmy od pierwszej 4 (imiona i nazwiska macie pod zdjęciami):


Jak każda z tych postaci wygląda, a raczej jest, duchem. Paintergeist bardzo kojarzy mi się z Vondergeist, ale podejrzewam, że po prostu nie mięli zbytniego pomysłu na przezwisko/nazwisko :) za bardzo nie widzę jego twarzy, ale nie prezentuje się najgorzej. Musimy poczekać na dalsze zdjęcia :) Ocena: 7/10


Na pierwszy rzut oka jest śliczna <3 Wygląda tak tajemniczo i aż zachęca do kupna. Kiyomi kojarzy mi się z Japońskim imieniem, więc podejżewam spokrewnienie z kulturą Azjatycką :) jest bardzo kolorystycznie ubrana, zmieniłabym jedynie buty, chociaż jakoś komponują się z całą postacią. Ocena: 9/10


Ogłaszam ją najładniejszą postacią z całej serii! Na pierwszy rzut oka widać, że jest córką pirata, bardzo oryginalny pomysł ;) Ma piękne ciuchy, ogółem wszystko do siebie pasuje, kolory, styl i do tego nie ma przesadzonych dodatków :) do tego wszystkiego pisze przy niej 'Her pegleg pops off!' co oznacza, że jej protezę nogi (tą w innym kolorze, gdyby ktoś nie zauważył ;)) da się wyjąć! Prawdziwy piracki akcent! :3 Ocena: 10/10

Pamiętacie gdy wszyscy czekaliśmy na River Styxx? Oto ona! Nie spodziewałem się tak, hmm, szalonego (?) wyglądu tej lalki, ale przynajmniej możemy już ją zobaczyć :) bardzo zauważalne jest, że będzie ona należała do tych niższych posaci jak Twyla czy Howleen. Widać, że jej łydki są kośćmi, przedramiona i dłonie też. Postać jest trochę przesadzona, ale za to podobają mi się w niej strasznie te pastelowe kolory c: Ocena: 6/10

Przejdźmy do dobrze nam znanej 4, a mianowicie Clawdeen, Twyli, Draculaury, której zdjęcia na razie nie opublikowano i Spectry, wydanej razem z playsetem :)


Przypomina mi ona trochę jedną z tej złej trójki z Club Winx XD Ale w zachowaniem stylu z pazurem ;) Raczej wszystko do niej pasuje, nie ma się co rozpisywać. Ocena: 5/10


Podoba mi się Twyla w tej serii. Jest taka jaka powinna być-tajemnicza. Wszytko jest zachowane w jej kolorach, czyli tych pastelowych fioletach i miętowym. Wygląda na prawdę bosko <3 Ocena: 10/10


Nie postarali się zbytnio ani przy lalce, ani przy zestawie .-. Spectra jest ubrana w zwykłą sukienkę, okuta łańcuchami i nie ma tego czegoś. Ocena: 2/10
A playset? Nawet nie wiem co przedstawia .-. Jakaś brama? Wejście do czegoś? What... Pewnie jeszcze będzie to Bóg wie ile kosztować .-. Ocena: 2/10

Do tego posta mam przygotowane jeszcze zdjęcia River i Vandalali w gablotce na CC oraz ich arty c: Zacznijmy od pierwszej z wymienionych:



wtorek, 24 czerwca 2014

Kolejne zdjęcia promocyjne, tym razem Iris i Manny'ego

 Niedawno pisałam o zdjęciach promocyjnych lalek z serii I ♡ Accessories, a tu już kolejne promo. Tym razem Mattel wybrał nowy zestaw Iris i Manny'ego! Oto rzeczone zdjęcia:

 Pierwsze, co nasunęło mi się jako podsumowanie dwupaku: Piękna i Bestia. O ile lalka Iris wydaje mi się cudna, o tyle Manny... No, powiedzmy, że najładniejszy nie jest. Oczywiście nie chodzi mi o wykonanie! To jest bardzo porządne. Chodzi mi raczej o sam wygląd postaci, który po prostu ine przypadł mi do gustu.

 Przyjrzyjmy się z bliska Iris. Widać tutaj lepiej kartoflowaty nos upiorki. Dodaje jej charakteru. Od razu wydaje mi się, że jest trochę niezdarna i nieśmiała, ale bardzo miła.

 Jeszcze większe zbliżenie twarzy Iris. Właściwie nie mam już co dodawać poza tym, co napisałam wo komentarzu do zdjęcia lalki od pasa w górę.

 Rzut oka za obuwie postaci.Chociaż wzór buta to jeden z możliwie najprostszych, to jednak wymalowane na nim oczy trochę nadrabiają braz specjalnej kreatywności przy tworzeniu przez Mattel formy.

 Na torbie córki cyklopów pojawia się taki sam wzór, jak na jej butach, aczkolwiek z powodu większego formatu jest bardziej szczegółowy i, moim zdaniem, ładniejszy.

 Na pierwszym ze zdjęć drugiej postaci z zestawu możemy obejrzeć Manny'ego od pasa w górę. Koszulka nie jest zbyt szczegółowa, aczkolwiek taką miał w odcinkach, więc czego innego się spodziewać? Ręce są o wiele grubsze od rąk pozostałych lalek Monster High z racji, że Manny jest Minotaurem.

 Głowa Manny'ego prezentuje się całkiem nieźle. Co prawda włosy zrobione są z plastiku, ale przyznam, że nie wyobrażam go sobie z włosami takimi, jakie ma reszta lalek.

 Spodnie jakie są, każdy widzi. Ani fantastyczne, ani masakrycznie złe. Buty przydałyby mi się, gdybym chciała kiedyś zrobić lalkę Heidi, co się nigdy nie stanie.

Co sądzicie o tych dwóch lalkach? Czekacie już na pojawienie się zestawu w Polsce?


środa, 8 stycznia 2014

Zbliżenia GA!

Hej!
Pojawiły się zbliżenia GA! Niestety bez Robbeccy :c

Deuce:
-cała lalka:



Deuce jak Spectra-identyczny jak w Basic. Nie wygląda aż ak źle, bo akurat to nie odpycha. Jednak jego wyraz twarzy nie zachęca do kupna. Ocena: 7/10

-buty


Buty wydawają się być bardzo plastikowe. Nie są wcale ładne. Przypominają mi takie pielęgniarskie buty, tylko, że podrasowane. Ocena: 2/10

-głowa


Tak, wygląda na strasznie plastikowego XD Te okulary raczej nie będą zdjemowane. Nie wiem-Deuce miał takie brwi? Ocena: 3/10

-ciuchy



Nie ma tu nic do powiedzenia-podobają mi się tak samo jak w Basic. Mają jednak trochę mniej detali i Deuce nie ma paska :c Ocena: 8/10

Toralei:
-cała lalka:



Ogółem nie wygląda ona jak Toralei. Brak kurtki, spódnica... Nie... Ocena:3/10

-buty


Oszpecili je! Całe czerwone wyglądają okropnie! -.- Ocena: 1/10

-make-up i fryzura


 
Nie no, ona jest straszna! Tego make-up'u w ogóle nie widać, błyszczyk jest za jasny, a o włosach już nie mówię... Ocena: 2/10

-ciuchy




Spódnica i brak kurtki-zbyt mało takiego zła, odczucia tego złego charakteru... A co do chustki-za mocno związana. Do rękawiczek nic nie mam. Ocena: 3/10

Podobają Wam się lalki? Chcielibyście je mieć?

~Zozo