Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Collector Doll. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Collector Doll. Pokaż wszystkie posty

piątek, 3 lipca 2015

Kolejce zdjęcia limitowanej Lali!

 Na pewno pamiętacie lalkę kolekcjonerską Draculaury, tą, która, jeśli dobrze pamiętam, pojawiła się z okazji piątku 13-ego? Pokazywałam wam już na blogu kilka jej zdjęć, a teraz... czas na kolejną porcję. A, bym zapomniała, creditsy do Fejsa Margaret Ann. Co prawda ja zdjęcia wzięłam z Tumblr'a, ale oni z kolei mają je od Margaret, so... Piszę o tym, bo... nie wiem. To fajne, ieidy zagraniczne Tumblr'y biorą coś od Polaków >,<
 Dobra, po prostu przejdźmy już do zdjęć.

Lalka w całości

 Ja już w sumie o lalce pisałam, ale teraz trochę dodam, bo w końcu widać tu więcej niż na poprzednich promo. Na przykład tego kapelutka to ja nie widziałam. Jest może trochę za duży, ale pasuje do lalki wygląda fajnie. Szkoda tylko, że chociaż jest taki duży, to jest to bardziej ozdoba niż ubranie, bo, jak widzimy, lalce nie da się go założyć na głowę jak normalnego kapelusza.
 Druga sprawa to długość sukienki. Z jednej strony fajnie, że jest taka długa, bo to pasuje to całości i przypomina takie stare suknie, widać, że to nie teraźniejszość. Ale z drugiej - co z butami? Boję się trochę, co Mattel mógł z nimi zrobić. Możliwe, że trochę je olali, bo w końcu "i tak nie widać".

Lalka w pudełku

 Naprawdę... tę lalkę można kupić chociażby dla samego pudełka [pomijając fakt, że ona sama jest śliczna, więc takiego problemu nie będzie]. Podoba mi się, że jest ono zrobione jako trumna. Nie chodzi tu tylko o kształt, rzecz jasna, ale i o tło w środku i napis na szybce, który, jeśli dobrze zrozumiałam, pokazuje nam datę śmierci Lali. Super!

Co sądzicie o nowych zdjęciach kolekcjonerskiej upiorki?


piątek, 13 marca 2015

[Wreszcie] Draculaura Exclusive - zdjęcie promocyjne!

 Wczoraj pisałam o dwóch zdjęciach zapowiadanej od dawna lalki ekskluzywnej Draculaury. Wiadomo było, że ma pojawić się już dzisiaj. No i... jest! Na rozpisywanie się przyjdzie czas po pokazaniu wam zdjęcia.

monsterhigh:

Draculaura’s been haunting the streets for centuries, but we’d bet our fangs you’ve never seen her like this before! Meet the Draculaura Collector Doll! Coming summer 2015! 


She&#8217;s beautiful, but I don&#8217;t really like her eyes.

 Lalka ma wyjść już [a może dopiero] tego lata, jak to ogłosił Mattel. Co do mojej oceny na jej temat - Lalka nadal bardzo mi się podoba. Wygląda na trochę wyższą od zwykłej lalki, ale to pewnie wina zdjęcia. Trochę dziwnie wypadła twarz postaci. Jest w zupełnie... nie MH-owym stylu. Co do tego przodu sukienki, o którym wczoraj wspominałam, owszem, jest bardziej szczegółowy, ale nie powala. Ładny - owszem. Ale może przez tą koronkę przy szyi, podoba mi się mniej, niż się spodziewałam. Natomiast włosy - super! Co prawda z układanie ich na powrót, gdy się skudlą byłoby okropne, ale na tym promo są wielkim plusem lalki.

A jak wam się podoba nowa Draculaura? Kupicie ją, gdy wejdzie do sprzedaży? [ja chciałabym ją w kolekcji]