Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Draclaura. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Draclaura. Pokaż wszystkie posty

piątek, 3 lipca 2015

Kolejce zdjęcia limitowanej Lali!

 Na pewno pamiętacie lalkę kolekcjonerską Draculaury, tą, która, jeśli dobrze pamiętam, pojawiła się z okazji piątku 13-ego? Pokazywałam wam już na blogu kilka jej zdjęć, a teraz... czas na kolejną porcję. A, bym zapomniała, creditsy do Fejsa Margaret Ann. Co prawda ja zdjęcia wzięłam z Tumblr'a, ale oni z kolei mają je od Margaret, so... Piszę o tym, bo... nie wiem. To fajne, ieidy zagraniczne Tumblr'y biorą coś od Polaków >,<
 Dobra, po prostu przejdźmy już do zdjęć.

Lalka w całości

 Ja już w sumie o lalce pisałam, ale teraz trochę dodam, bo w końcu widać tu więcej niż na poprzednich promo. Na przykład tego kapelutka to ja nie widziałam. Jest może trochę za duży, ale pasuje do lalki wygląda fajnie. Szkoda tylko, że chociaż jest taki duży, to jest to bardziej ozdoba niż ubranie, bo, jak widzimy, lalce nie da się go założyć na głowę jak normalnego kapelusza.
 Druga sprawa to długość sukienki. Z jednej strony fajnie, że jest taka długa, bo to pasuje to całości i przypomina takie stare suknie, widać, że to nie teraźniejszość. Ale z drugiej - co z butami? Boję się trochę, co Mattel mógł z nimi zrobić. Możliwe, że trochę je olali, bo w końcu "i tak nie widać".

Lalka w pudełku

 Naprawdę... tę lalkę można kupić chociażby dla samego pudełka [pomijając fakt, że ona sama jest śliczna, więc takiego problemu nie będzie]. Podoba mi się, że jest ono zrobione jako trumna. Nie chodzi tu tylko o kształt, rzecz jasna, ale i o tło w środku i napis na szybce, który, jeśli dobrze zrozumiałam, pokazuje nam datę śmierci Lali. Super!

Co sądzicie o nowych zdjęciach kolekcjonerskiej upiorki?


poniedziałek, 29 czerwca 2015

Jedziemy po taniości! | Monster High Budget Dolls

 Już dzisiaj dodawałam posta o nowej serii lalek, teraz będzie drugi na ten sam temat, a muszę powiedzieć, że nie będzie to ostatni post, w którym napiszę o nowych wersjach naszych upiorek, szykujcie się!
 Dzisiaj w internecie pojawiło się ciekawe zdjęcie nowej serii lalek. Jej nazwa to, jak mogliście już przeczytać w tytule posta, Budget Dolls. O co może chodzić? Czy to lalki-bankierki? A może lalki-skąpiradła? Nie, tym razem Mattel pomyślał o osobach, które chciałyby mieć lalkę MH, ale nie mogą jej dostać/kupić, bo jak wiadomo te lalki zazwyczaj tanie nie są. Przed wami seria stworzona po to i w taki sposób, żeby mogła być sprzedawana za 10$, czyli około 37 zł!


 Jak możecie zobaczyć na zdjęciu powyżej, Mattel postawił na proste ubranka i obuwie oraz minimalną ilość dodatków. Co ciekawe, nie są to, jak spodziewałabym się po opisie serii, ubogie wersje Basic, ale zupełnie nowe kreacje. Mogą przypominać inne serie, ale nie są to po prostu tańsze ich wersje. Nie będę tu pisywała każdej z osobna, bo mam jeszcze kilka postów do napisania. Powiem tylko, ze najbardziej spodobała mi się Frankie. Jest bardzo prosta, ale urocza. Fajnie wyglądają też włosy Lali. Co prawda pozbycie się większości pasemek i zostawienie tylko kawałka różu na górze to efekt cięć budżetowych, ale wygląda to naprawdę dobrze.
 Ale niestety uboższe ubrania i dodatki nie są jedynymi czynnikami zmniejszającymi cenę lalek. Przyjrzyjmy się ich nogom i rękom, Tak, została usunięta część stawów. W rękach zostawione jedynie te, które łączą te kończyny z tułowiem, w nogach dodatkowo pozostawiono stawy kolanowe. Szkoda, muszę powiedzieć. Ale mimo to lalki są fajnym pomysłem dla osób zamierzających zrobić customa z MH. Oryginalne - jak najbardziej, więc powinny być dobrej jakości mimo wspomnianych już braków. A do tego nie będzie, tak sądzę, żal ich przerabiać, bo dużo nie kosztowały.
 Jeszcze ostatnia sprawa - moim zdaniem Mattel popełnił poważny błąd nazywając tę serię Budget Dolls. Starszym fanom to raczej nie przeszkadza, ale wyobraźcie sobie, że jakieś dziecko dostaje taką lalkę i, dajmy na to, przynosi ją do szkoły. "O, masz lalkę MH! A z jakiej serii?" "Budget Dolls". To nie brzmi za dobrze.

Co sądzicie o nowych lalkach?


środa, 24 czerwca 2015

Ubieranka Draculaury BYBY już online

 Była zapowiedziana gra z Lalą BYBY? Była. Pojawiła się? Ano tak, jak możecie przeczytać w tytule posta. Ten wpis nie będzie długi, podam wam jedynie link do tej gry...:

Boo York Boo York Draculaura Games
Kliknij na obrazek

...i będę leciała nadrabiać nowości. Jak mogliście zobaczyć, przez kilka dni nie pisałam, a wszystko dlatego, że a) W niedzielę wieczorem postanowiłam przesłuchać znowu "Over the Hills and Far Away", b) Wczoraj wieczorem trafiłam na Asku na obrazek i tymi oliwkami, tym dziobakiem i tym królikiem. Pozdrawiam tych, który zrozumieli.
 No, w każdym razieo d kilku dni mam nastrój w stylu siedzę-i-nie-wiem-co-ze-sobą-zrobić.
Graliście w ubierankę? Co o niej sądzicie?


EDIT:
 Patrzcie, zrobiłam w tej ubierance River!
...Zabierzcie mi komputer. Serio, bo to się źle skończy >,<